Hakkımızda

Hikayemiz

Vibroser Seramik’in endüstriyel zemin kaplama uygulamaları odaklı yolculuğu yaklaşık 35 yıl önce başlamıştır. Sahip olduğu AR-GE & ürün teknolojileri, modern üretim tesisleri ve nitelikli insan kaynağı ile geleceğe yürüyüşünü sürdürmektedir.

Vibroser Seramik temel varoluş amacı / çıkış noktası, gelişen teknolojiye uygun, sağlam ve uzun ömürlü zeminler oluşturarak, tesislerin hijyen standartlarını yerine getirmesi için güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Vibroser, hijyen zemin ve duvar kaplama ürünlerini birlikte projelendirme ve uygulama proseslerini içeren hizmetlerinin 29 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz

Kuruluşundan günümüze Vibroser’i başarıya taşıyan temel felsefe, insan ve inovasyon merkezli yaklaşımdır. Bu bağlamda markamızı en doğru ifade eden ilkeler ve mottolar şunlardır:

Ürün: Sağlam Zeminler, Hijyenik Tesisler.

İnsan: Birlikte daha iyiyiz ve güçlüyüz. Çalışan mutluluğuna, fikirleri ile süreçlere katılımlarına ve her türde geri bildirimlerine verdiğiniz önem, başarınızın ana mimarı olabilir.

Ar-Ge: Kesintisiz inovasyon döngüsü ile geleceğin ürünlerini tasarlama arzusu, markanızı rakiplerinizden farklı kılan en temel olgudur.

Kalite: İnsan kaynağına, Ar-Ge ve teknolojiye yapılan yatırım, işletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalitesini belirler.

Sürdürülebilirlik: Sürdürülebilirlik yaklaşımı temel anlamda çevreye verdiğiniz önemle doğru orantılıdır. Dünya kaynaklarının kısıtlı olduğunu kabul etmekle başlar, sosyal ve ekonomik boyutları ile ele alındığında değer bulur.

İşletme ekosisteminizde yer alan insanların sosyal gelişimi ve çevre duyarlılığı odağında gelişimine katkı sağlamak, markanıza sürdürülebilir geleceğe öncülük edenlerden olma ayrıcalığını verir. Vibroser UN Sustainability Development Plan ilkelerini önemsemekte, bu çerçevede dönüşüm çalışmalarına hız vermektedir.

Neden Vibroser?

Vibroser Seramik, başta yiyecek ve içecek olmak üzere, ilaç, kozmetik, bioteknoloji, kimya gibi sektörler için tesislerin hijyenik tasarımı, mühendisliği ve bu çerçevede zemin ve duvar kaplama ürünleri ile dünya genelinde saygın bir çözüm ortağı olarak tercih edilmektedir. Bu tercihte aşağıda yer alan faktörler önemli rol almaktadır:

  • Antiasit porselen karo ürünleri, yüksek ısı farkı ya da yoğun trafiğe maruz kalan zeminlerde aşırı yüke, paslanma, kırılma ve yıpranmalara karşı yüksek korozyon dayanımına sahiptir.
  • Tescilleri Vibroser’e ait olan Hijyen Bordür ve Hijyen Süpürgelikler ile, yüksek hijyen prosesleri gerektiren alanların duvar ve panel diplerinde bakteri oluşumunu minimize eden, korozyona ve darbelere karşı koruyan anti-mikrobiyel ortam ve çözümler sunar.
  • Vibroser, hiçbir proje için büyük ya da küçük ayrımı yapmaksızın dünya çapında hizmet sunmaktadır.
  • Uçtan uca çözüm sağlar; tasarım, üretim, tedarik, uygulama ve garanti!
  • Vibroser, anahtar teslim hijyen zemin ve duvar kaplama sistemlerinin projelendirilmesinde, üretiminde, tedariğinde ve uygulanmasında 35 yıllık bir tecrübeye sahiptir.
  • Vibroser antiasit karo ürünleri, agresif kimyasal konsantrasyonların / asitlerin zemin yüzeylerindeki aşındırıcı etkisi konusunda yüksek dirence sahiptir.
  • Vibroser Seramik imzası taşıyan zemin projeleri, yüksek kimyasal, mekanik ve ısıl direnç ile öne çıkmakta, düzlemsel zeminde en yüksek standart beklentilerini karşılamaktadır.

Endüstriyel sınıf karolar konusunda kalite ve uzmanlığıyla kendini kanıtlayan Vibroser, müşterilerinin yeni ürün ihtiyaçlarını karşılamada en iyi termin süresi istatistiklerine sahiptir. İşletme üretim politikamız, kesintisiz inovasyon ve ürünlerimizde üst düzey çeşitliliğin artırılması idealleri üzerine inşa edilmiştir.