21. Yüzyıl Koleji

Sektör : Avm ve Genel Referanslar Bölge : İstanbul / Kartal
21. Yüzyıl Koleji, uzun yıllardır kesintisiz eğitim ve öğretim hizmeti veren özel bir okuldur. Ege’nin incisi olarak nitelendirilen İzmir’de bulunan 21. Yüzyıl Koleji, uzman eğitim kadrosuyla ve başarılarıyla adından sürekli söz ettiriyor. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde bulunan 21. Yüzyıl Koleji, köklü eğitimin getirdiği engin tecrübeyi günümüzün nesliyle paylaşıyor.

21. Yüzyıl Koleji çatısı altında Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise olmak üzere tüm eğitimler eksiksiz olarak verilmektedir. Okul her yıl özel sınav yaparak, tam burslu öğrencilerini de misafir etmektedir. Bu örnek ve bunlar gibi hareketlerden kaynaklı olarak bölgenin en saygın kolejleri arasında yer almaktadır.

Eğitim Kadrosu

21. Yüzyıl Koleji, çatısı altında bulunan tüm eğitmenler hassasiyet ile seçilmiştir. Alanında uzman olan öğretmenlerin akademik başarıları, kültür bilgileri ve dünya görüşü; okulun, misyonu baz alınarak seçilmiştir. Bu yüzden tüm eğitim kadrosu eksiksiz ve tam donanımlı olarak, öğrencilere hizmet etmektedir.

Sosyal Faaliyetler

21. Yüzyıl Koleji, sosyal faaliyetlerin birey adayı gençlerin hayatlarında ne denli önemli olduğunun farkına varan okullar arasında yer almaktadır. Bu durumdan kaynaklı olarak düzenli aralıklarla çeşitli sosyal faaliyetleri organize etmektedir. Organize edilen faaliyetlerin temel amacı ise öğrencinin sosyal becerilerinin gelişmesi, sosyalleşmesi ve kendine olan güveninin artmasını hedeflemektedir. Okulun çatısı altında organize edilen tüm etkinlikler bu minvaller üzerinde gerçekleşmektedir.

Eğitim

21. Yüzyıl Koleji, uzman eğitim kadrosunun eşsiz avantajlarını kullanarak; öğrencilerini ayırt etmeksizin tam donanımlı, modern ve eksiksiz eğitim verme hedefindedir. Spor, Müzik, Drama ve Tiyatro gibi insan yaşamında oldukça etkili olan eğitim alanlarını; öğrencinin tüm eğitim hayatı boyunca sunar. Türkiye standartlarının üzerinde bir eğitim modeli oluşturan 21. Yüzyıl Koleji, günümüze kadar binlerce öğrenciyi yaşama hazırlamıştır. Bir öğrencinin Anaokulundan, Lise yıllarına kadar alabileceği tüm eğitimi 21. Yüzyıl Koleji’nden alabilmektedir. Bu sayede öğrencinin başka bir eğitim yuvasına ihtiyacı olmadan, üniversiteye kadar 21. Yüzyıl Koleji çatısı altında hazırlanabilme şansına sahip olmaktadır.