Doğan Güneş Süt Ürünleri

Sektör : Süt ve Süt Ürünleri Bölge : Hatay

Doğan Güneş Süt Ürünleri, süt ve süt ürünleri imalatı üzerine faaliyet göstermektedir. Hatay’a özgü yöresel peynirlerin yanı sıra geniş ürün yelpazesine sahiptir. Yenilikçi hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet kalitesini üst düzeyde tutmaktadır.

Sahibi Kimdir?

Doğan Güneş Süt Ürünleri’nin sahibi aynı zamanda da kurucusu Muzaffer Güneş’tir.

Nerededir?

Bölgedeki tarım ve hayvancılığın gelişimine katkı sağlayan marka, Hatay’dadır.

Ne Üretir?

Hatay yöresel peynir grubu, künefelik ve böreklik peynir grubu, yoğurt ve ayran, tereyağı ve sadeyağ, başta olmak üzere çeşitli süt ürünleri üretmektedir. Ayrıca reçel grubu, bal grubu ve nar ekşi üretimini de bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığı tüm ürünler %100 doğal olup katkı maddesi içermemektedir.

Hijyenik ve Doğal Üretim

Doğal yöntemlerle beslenen hayvanlardan alınan sütler, doğallığını koruyarak işlenir. Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliği’ne uygun şartlarda üretim yapılmaktadır. Tesislerinde üretimi almış olduğu sertifikalar ile güvence altındadır. Yüksek standartlarda uyguladığı hijyen prosesleriyle ürünlerinin sağlıklı ve hijyenik ortamda üretilmesini sağlamaktadır.

Doğan Güneş Süt Ürünleri tesislerinde, yapısal hijyenik koşulların sağlanmasında Vibroser ürün ve hizmetlerini tercih etmiştir.