HUQQA Paşa Restoran

Sektör : Et ve Et Ürünleri Bölge : İstanbul
HUQQA Paşa Restoran, dünya mutfaklarından en lezzetli tarifleri, doğu ve batıyı mükemmel bir uyumla sentezleyerek misafirlerine sunmaktadır. Alanında uzman iç mimarlar tarafından özenle tasarlanmış modern restoranında, farklı damak tatlarına hitap eden mutfaklardan örnekler sunarak üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mimarisindeki geometrik objeler ve desenler ile pastel renklerinden esinlenen genç ve dinamik ekibinin de benimsemiş olduğu modern vizyonu öne çıkmaktadır. Konumundan kaynaklanan ayrıcalığı ve rahatlığı bütün müşterilerine kişiselleştirilmiş şekilde sunabilmek için farklı alanlar ve ayrı bölümlerde hizmetlerini sunmaktadır. Tasarımında dünyaca ünlü mimar Mahmut Anlar tarafından gerçekleştirilen düzenlemeler yer almaktadır.

Hizmet Kalitesi

HUQQA Paşa Restoran, hizmet kalitesi çerçevesinde tasarlanan VIP odalarda müşterilerine ihtiyaç duydukları mahremiyeti sunmaktadır. Bazı müşterileri için iş toplantısı, bazı müşteriler için sürpriz kutlamalar bazıları için ise özel yemekler için kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu alanlarda verilen hizmetler de organizasyonun özelliğine göre düzenlenmektedir.
Müşterilerinin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak üzere güvenli tüketim ürünlerini, teknolojik gelişmelerle entegre ederek gıda ile ilgili mevzuata uyumlu olarak zamanında ve randımanlı olarak üreterek sunmak kalite politikalarının temelini oluşturur.
Gıda güvenliği yönetim sistemi ve kalite yönetim sistemi amaçlarına uygun olarak çalışma performansını denetleyerek iyileştirici, tashih edici ve önleyici çalışmaları yaparak misafir memnuniyetini ön plana almaktadır.

HUQQA Paşa Restoran Hijyen Politikası

Hijyenik, kaliteli ve güvenilir ürünlerle müşterilerine sunduğu hizmeti teknolojik yeniliklerden yararlanarak geliştirmek için HUQQA Paşa Restoran olarak, çalışanların eğitimine önem vermektedir.
Kalite politikasının gereklerini yerine getirmek konusunda gösterdiği hassasiyet ile uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış olan hijyen ürünlerini kullanmaktadır. Bu bağlamda bu ürünleri tedarik edebilen markalarla çalışmaktadır.
Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin hazırlandığı mutfak bölümünde ve bu lezzetlerin sunulduğu restoran bölümündeki sterilizasyon işlemlerinde üst segment ürünler kullanmaktadır. Bu sayede hem çalışanlarının hem de misafirlerinin sağlıklı ortamlarda bulunmasına katkı sağlamaktadır.

Restorandaki her bir malzeme dezenfekte edildikten sonra müşteri sunumlarında kullanılmaktadır. Dezenfekte edilmeyen hiçbir araç ile yemek sunumu yapılmaz. HUQQA Paşa Restoran içinde yer alan diğer bölümlerde kullanılan dezenfektan ürünleri ile de herhangi bir bulaşma riskine karşı önlem alınmaktadır. Restorandan çıkan atık ürünler de özel ambalajlar kullanılarak uzaklaştırılmaktadır.

HUQQA Paşa Restoran tesislerinde yapısal hijyenik koşulların sağlanmasında Vibroser ürün ve hizmetlerini tercih etmiştir.