Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri

Sektör : Süt ve Süt Ürünleri Bölge : İzmir

Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri 1970 yılında, İzmir’in Torbalı ilçesinde Ayrancılar beldesinde kurulmuştur. Kaliteli süt ürünleri üretme konusunda 50 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip marka, tüketicilerinin güvenini kazanmıştır. Süt ürünleri üretiminde müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilirlik ve kaliteden ödün vermeden, yenilikçi atılımlarıyla sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.

Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri Ne Üretir?

Beyaz peynir çeşitleri, tulum peyniri çeşitleri ve tereyağı olmak üzere 17 adet ürün çeşidi bulunmaktadır. Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri Tesislerinde üretilen ürünler, hammadde seçiminden, kullanılan cihaz ve ekipmanlara kadar Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak tercih edilmektedir.

Yılmaz Erbaş Kahvaltı Evi & Mandıra

İzmir’in Konak ilçesinde bulunan Yılmaz Erbaş Kahvaltı Evi Mandıra mağazasında, hem kahvaltı hizmetleri hem de ürettiği süt ürünlerinin satışını yapmaktadır.
Fark yaratmanın en önemli unsurunun kaliteli ve sağlıklı hizmet olduğunun bilinciyle, özenle hazırlanan geleneksel lezzetler sunmaktadır. Tüketicilerin geri dönüşlerini iyi değerlendiren ve tüketici taleplerini dikkate alarak her zaman hizmet kalitesini yükseltmektedir.

Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri Hijyen ve Kaliteli Üretim Anlayışı

En değerleri besin maddelerinden olan sütün, öneminin bilinciyle üretimden, tüketiciye ulaşana kadar tüm evrelerinde gıda güvenliğini hassasiyetle sağlamaktadır. Hijyenik koşullarda yapılan üretim, soğuk zincir araçlarla perakende noktalarına sevk edilmektedir. Tesislerinde Avrupa Standartları’nda hijyen ve üretim politikası uygulamaktadır.

Yılmaz Erbaş Süt Ürünleri, tesislerinde yapısal hijyenik koşulların sağlanmasında Vibroser ürün ve hizmetlerini tercih etmiştir.